Szklany Temat -zabudowa balkonów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty zabudowy balkonów zarówno w systemie ramowym, jak i bez ramowym.

Ramowa zabudowa balkonu bazuje na starannie opracowanym systemie rozsuwanych okien oraz ścian. Rozwiązanie tego typu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pomieszczenia nie wymagają ogrzewania. Może być ono wykorzystywane zarówno w przypadku prostych konstrukcji, jak i skomplikowanych. Dzięki temu, że stosowane w tym systemie elementy są lekkie i nie powodują żadnych obciążeń, ramowa zabudowa balkonu doskonale sprawdza się zarówno w nowocześniejszych budynkach, jak i starszych obiektach.

Natomiast system bez ramowy jest najczęściej wykorzystywany w wielorodzinnych blokach mieszkalnych. Bazuje przede wszystkim na wysokiej jakości szkle hartowanym oraz aluminium. Pozwala na takie rozmieszczenie okien, że tworzą one nowoczesne i spójne płaszczyzny – elewacje balkonowe. Główną zaletą tego rodzaju rozwiązania jest wyeliminowanie z konstrukcji pionowych łączeń pomiędzy szybami – całość jest realizowana przy pomocy przesuwnych tafli szkła. Brak aluminiowych profili sprawia, że system ten zwiększa widoczność oraz poprawia dostęp do naturalnego światła dziennego, bez konieczności ingerowania w architekturę budynku. Co ciekawe, bez ramowe zabudowy balkonów mogą przybierać różnorodne formy, idealnie dopasowując się do kształtów zabudowywanej konstrukcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu zabudowy balkonów, zapewniamy naszym Klientom w pełni fachową obsługę, dlatego też każde zlecenie wykonywane jest solidnie i terminowo. Nasze zaangażowanie, fachowość i precyzja wykonania zaowocowały rozwojem firmy i zdobyciem rzeszy zadowolonych Klientów, którzy chętnie rekomendują naszą firmę.

Ufamy naszym Klientom, dlatego nie pobieramy zaliczek przed wykonaniem zlecenia. Dbamy, aby realizowane przez nas zamówienia posiadały najwyższą jakość. Cenimy Państwa czas, dlatego wszelkie formalności załatwiamy u Klienta.

Zachęcamy do umówienia się na pomiar, podczas którego nasz specjalista omówi z Państwem wszelkie szczegóły dotyczące realizacji zlecenia, przedstawi nasze próbki i opisze zasadę działania poszczególnych systemów (ramowa zabudowa balkonu i bez ramowa zabudowa balkonu), odpowie na wszelkie pytania, a jeżeli będą Państwo zainteresowani, umówi w terminarzu najdogodniejszy dla Państwa termin i godzinę montażu.